Współpraca

JUŻ DZIŚ ZOSTAŃ PARTNEREM MOHO I KORZYSTAJ Z NASZEGO DOŚWIADCZENIA!

Na dzień dzisiejszy posiadamy wiele sprawdzonych i jakościowych partnerów. Są to zarówno producenci asortymentu do wyposażenia wnętrz, dekoracji, deweloperzy czy też biura pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Cenimy sobie możliwość współpracy z każdym naszym partnerem i dokładamy wszelkich starań, aby kontakty przebiegały w jak najlepszej atmosferze. Jesteśmy także otwarci na nowe kontakty, aby z jednej strony stale poszerzać nasz asortyment, z drugiej ugruntowywać Twoją markę na rynku wykończenia wnętrz.

Dlatego jeśli jesteś:

DEWELOPEREM

... na pewno zdajesz sobie sprawę, jak bardzo istotną rolę odgrywa szeroka i kompleksowa oferta dla klientów. W dzisiejszych czasach, coraz bardziej zabiegani ludzie mają coraz mniej czasu na umawianie się z dziesiątkami firm i wertowanie niezliczonej ilości ofert. Nie zwlekaj i już dziś wzbogać swoją ofertę o dodatkową usługę wykończenia mieszkania "pod klucz". Oferujemy m.in. wykończenie mieszkania "pod klucz", przygotowanie katalogu wybranych produktów, projekty wnętrz mieszkań pokazowych, projekty Twoich salonów sprzedaży.

Co zyskujesz jako deweloper?

  • wspomagasz sprzedaż- ponadstandardowa, oferta dla potencjalnych klientów,
  • uzupełniasz swoją ofertę- sporo Twojej konkurencji już to uczyniło,
  • budujesz przewagę nad konkurencją- zostawiasz w tyle tych, którzy ciągle się zastanawiają

Co zyskuje Twój klient?

  • otrzyma kompleksową ofertę ułatwiającą podjęcie decyzji o zakupie,
  • możliwość kupna gotowego mieszkania, wykończonego "pod klucz",
  • oszczędzi czas i pieniądze.

Nasze umiejętności są do Twoich dyspozycji dlatego nie pozwól czekać swoim klientom ani chwili dłużej, skontaktuj się z nami i porozmawiaj o szczegółach współpracy.

POŚREDNIKIEM W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

... znasz doskonale rynek mieszkaniowy w swoim mieście. Wiesz jakich mieszkań najczęściej Twoi klienci poszukują i jak istotna jest kompleksowa obsługa, która sprawia, że klienci będą polecać Cię następnym. Z myślą o Tobie stworzyliśmy propozycję, która pozwoli nie tylko zapewnić klientom posprzedażową pomoc i tym samym zbudować swój wizerunek, ale również pozwoli Ci zdobyć dodatkowe wynagrodzenie.

Co zyskasz polecając nas swoim klientom?

  • otrzymasz dodatkowe wynagrodzenie oparte na uczciwym systemie prowizyjnym,
  • posiadasz dodatkowe narzędzie wzbogacające Twoją ofertę,
  • promocję swojej firmy na naszej stronie internetowej oraz na materiałach reklamowych przygotowywanych dla klientów.

Już dziś zacznij zarabiać z MoHo. Zapraszamy na kawę i miłe spotkanie na którym porozmawiamy o szczegółach współpracy.

WYKONAWCĄ, PRODUCENTEM, FACHOWCEM, SPECJALISTĄ

... i jesteś otwarty na nowe formy współpracy lub pragniesz poszerzyć kanały sprzedaży swojego asortymentu lub swoich umiejętności, koniecznie zgłoś się do nas!