Twoje korzyści

Kompleksowa obsługa w jednym miejscu

Kompleksowo urządzimy i wykończymy Twoje mieszkanie. Nie musisz martwić się, że nie masz ekipy remontowej albo tracić czas na poszukiwanie materiałów. Zostaw to nam i poświęcaj się dla rzeczy, które kochasz.

Znasz koszty i terminy

Decydując się na współpracę z nami masz pewność, że ustalona na początku cena nie ulegnie zmianie wraz z postępem prac, a czas jaki wspólnie uzgodnimy na wykonanie prac pozwoli zaplanować Ci dokładny termin przeprowadzki.

Oszczędzasz pieniądze

Współpraca z nami pozwoli Ci skorzystać z atrakcyjnych promocji oraz dobrych cen na produkty i materiały u cenionych producentów z którymi współpracujemy. Ponadto kompleksowa usługa objęta jest niższa stawką VAT ( 8% zamiast 23%).

Indywidualny projekt wnętrza

Pomoc doświadczonych architektów wnętrz pozwoli na przygotowanie wnętrza estetycznie i funkcjonalnie dopasowanego do Twoich potrzeb i możliwości, a także wnętrza wpisującego się w trendy współczesnego designu.

Nowoczesne i ekologiczne materiały

Na Twoje życzenie możemy wykorzystać w projekcie ekologiczne materiały wykończeniowe i elementy wystroju pochodzące z recyklingu, a tym samym stworzyć wnętrze przyjazne zarówno dla użytkowników, jak i dla środowiska naturalnego.

Przejrzysta i komfortowa współpraca

Otrzymasz od nas szczegółowy plan działania, jasną i zrozumiałą umowę oraz harmonogram działań. Całość prac objęta jest nadzorem architekta, który jest do Twojej dyspozycji.