Jak działamy

W CZYM MOŻEMY POMÓC?

Każdy projekt jest inny i do każdego należy podejść indywidualnie. W zależności od wymagań i charakterystyki projektu możemy modyfikować zakres naszych prac. Są jednak pewne stałe elementy, od których wychodzimy i są one niezbędne dla osiągnięcia zamierzonego efektu.

KROK PO KROKU

<p style="text-align: left;">

1. POZNAJMY SIĘ

Umawiasz się z naszym architektem na spotkanie, podczas którego dokładnie omówimy Twoje potrzeby. Opowiadasz nam o swoich oczekiwaniach i wymaganiach względem wnętrza.

Zawsze bierzemy pod uwagę zarówno kwestie estetyczne, jak i praktyczne. Powiedz co lubisz, jak spędzasz czas, czy pracujesz w domu, czy często zapraszasz przyjaciół. Te wszystkie informacje pozwolą nam przygotować coś skrojonego właśnie dla Ciebie.

2. PLANUJEMY

Na podstawie zebranych informacji ustalimy zakres prac, jakie będziemy musieli wykonać, skalkulujemy wstępny budżet uwzględniający Twoje plany i oczekiwania. Przygotujemy, a następnie wspólnie omówimy warianty funkcjonalne pomieszczeń oraz rozrysujemy projekt koncepcyjny, który pozwoli nam określić wstępnie z jakich materiałów możemy skorzystać.

3. PROJEKTUJEMY

Na podstawie zebranych informacji powstaje projekt wnętrza. Projekt finalny uwzględnia wybraną wspólnie kolorystykę, dobrane materiały, oświetlenie zabudowy stałe oraz dodatki. W zależności od potrzeb podsumowujemy i ustalimy terminy realizacji poszczególnych etapów, organizujemy wykonawców. Dzięki temu wiesz, jak możesz zaplanować swój czas i kiedy możesz spodziewać się efektu końcowego.

4. REALIZUJEMY

Na Twoje życzenie pomożemy Ci w odbiorze mieszkania od dewelopera. Wskażemy niezbędne elementy, które należy poprawić przed podpisaniem protokołu odbiorczego. Następnie przechodzimy do części właściwej, czyli wykańczamy pod klucz Twoje mieszkanie wcielając w życie przygotowany projekt. Nadzorujemy i koordynujemy pracę fachowców, kontrolujemy dostawę materiałów oraz zamówionych produktów. Pilnujemy terminowej realizacji zlecenia.

5. ODBIÓR

Po za kończeniu prac i w uzgodnionym wcześniej terminie umawiamy się na spotkanie i odbiór mieszkania.

Na indywidualne życzenie możesz zamówić projekt kuchni lub mebli w zabudowie stałej. Na tym etapie możemy dobrać również niezbędne dodatki, takie jak oprawa oświetleniowa czy elementy aranżacji okien. Gdy wszystko jest gotowe przekazujemy Ci urządzone pod klucz mieszkanie.

Proste prawda?